سوالات پشتیبانی

10 / 10
از 2 کاربر
  •  بروز رسانی سیستمهای مهفا چگونه انجام می‌شود ؟

این اتفاق از طریق واحد پشتیبانی با نرم افزارهای به اشتراک گذاری دسکتاپ صورت می‌پذیرد. هم چنین این امکان مهیا شده است که از طریق دانلود فایل های بروز رسانی از سایت mahfaco.com انجام شود .

  •   آیا فایل های راهنماهای نصب به مشتری ارائه می‌گردد ؟

بله . از منوی دانلود بر روی سایت قابل دانلود می باشد. همچنین هنگام عقد قرارداد نیز تمامی فایلها و فیلمهای آموزشی به نماینده مشتری داده خواهد شد.

  •   آیا می شود از داخل برنامه بک آپ تهیه کرد ؟

در سیستم های مهفا بصورت پیش فرض در هر ساعت بک آپ اتوماتیک گرفته می‌شود . همچنین امکان گرفتن فایل های پشتیبان مجزا از هر سیستم در هر زمان توسط کاربران وجود دارد .

  •   آیا امکان تعریف دسترسی‌ها برای هر یک از کاربران می تواند متفاوت باشد ؟

بله . در کنسول امنیت اطلاعات مهفا میتوانید برای هر یک از کاربران در سطوح مختلف دسترسی های متفاوت ایجاد کنید. این دسترسی ها هم بر روی فرآیندها ، بر روی فرمها و حتی بر روی اطلاعات قابل اعمال می باشند.

  •  فرآیند انجام درخواست‌های سفارشی در نرم افزارهای مهفا چگونه است ؟

مشتری پس از ارسال درخواست خود بصورت رسمی (ارسال نامه یا تیکت یا ایمیل) به شرکت مهفا ، منتظر پاسخ حداکثر تا 24 ساعت پس از آن خواهد بود. طی این مدت درخواست دلخواه سازی مربوطه توسط تیم فنی مهفا بررسی می‌گردد و در صورتی که به ساختار یکپارچه سیستمها آسیب وارد نکند در دستور کار قرار خواهد گرفت و زمان تحویل آن به مشتری اعلام خواهد شد.

  •  آیا مهفا با توجه به حجم ریالی قراردادهای خود سرویس‌های خود را ارائه می دهد؟

خیر . تمامی مشتریان مهفا در یک سطح از توجه قراردارند.

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :