* نگارش نسخه جدید نرم افزار مدیریت حمل و نقل و ترابری

 مجموعه مهفا اقدام به نگارش و پیاده سازی نسخه جدید از نرم افزار مدیریت حمل و نقل و ترابری خود نموده است. این سیستم مجموعه فرآیندهایی را مدیریت و کنترل میکند که مرتبط با خودروها ، رانندگان ، ارسال و دریافت کالاها و محصولات میگردد. همچنین این سیستم به شما امکان نظارت و مدیریت دقیق بر روی انواع خودروها از منظر نحوه کارکرد، مسیرها، تعمیرات و سرویسها، بیمه نامه ها، برگه های معاینه فنی و عوارض و ... را خواهد داد.

همچنین سیستم حمل و نقل و ترابری؛ امکان مدیریت رانندگان داخلی مجموعه و یا شرکتهای باربری همکار مجموعه در کلیه فرآیندهای حمل و نقل را نیز ارائه خواهد داد.

شایان ذکر است نرم افزار فوق در نسخه جدید بصورت کاملا یکپارچه با نرم افزارهای فروش مهفا و انبار مهفا قابل استفاده خواهد بود.

 

 

**  اضافه شدن گزارش نقدینگی به سیستم خزانه داری

 سیستم خزانه داری مهفا که یکی از نرم افزارهای پرفروش و قابل اتکای مهفا می باشد ، از این پس گزارش جدیدی را به کاربران خود ارائه خواهد داد. این گزارش که با نام گزارش نقدینگی در سیستم گنجانده شده است ، با توجه به اطلاعات وارد شده در قسمتهای دریافت و پرداخت و حتی انتقالی ، در بازه های تاریخی مختلف میزان نقدینگی یک بانک یا صندوق را نمایش خواهد داد. ترکیب نقدینگی بانکها و صندوقها نیز میتواند نقدینگی کل مجموعه در بازه تاریخی فوق الذکر را محاسبه و اعلام نماید.

بدیهی است با توجه به احتمال وجود چکهای دریافتی در جریان وصول و همچنین اسناد پرداختنی سررسید نشده ، ممکن است در صورت محقق نشدن هر یک از این اسناد تغییراتی در تاریخ مورد نظر گزارش نقدینگی ایجاد گردد. بنابراین گزارش نقدینگی صرفا یک گزارش آنالیزی و اطلاع رسانی از وضعیت مجموعه به مدیران سازمان ارائه خواهد داد.

 

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :