سوالات خرید

9 / 10
از 2 کاربر
 •  آیا نرم افزار های مهفا تحت وب هستند ؟

در راستای پوشش دهی تمامی کسب و کارها و گستره وسیعتر محصولات قابل عرضه در بودجه های مختلف شرکتها و سازمانها ، نسخ کامل نرم افزارهای مهفا در سه دسته مختلف قابل عرضه میباشند:

      1) نرم افزارهای یکپارچه تحت ویندوز

      2) نرم افزارهای یکپارچه تحت وب (با استفاده از تکنولوژی RDSH)

      3) نرم افزارهای تحت ویندوز یکپارچه با پورتال تحت وب (پروتال مدیریتی تحت وب مهفا در واقع یک داشبورد مدیریتی است که امکانات اساسی و مهم هر سیستم در آن گنجانده شده است.)

 • نرم افزارهای مهفا با چه تکنولوژی ساختی تولید شده اند ؟

#Visual Studio.net_C  و بانک اطلاعاتی آن SQL Server 2019 می باشد .

 • آیا نرم افزارهای مهفا قابلیت دلخواه سازی (Customizing) دارند؟

بله . ما در سیستم‌های مهفا استراتزی مان این است که سیستم ها باید خود را با نوع فعالیت و روندهای مشتری منطبق کنند . نه مشتری با نرم افزار . بنا براین یکی از اصلی ترین نکات مثبت مهفا ، دلخواه سازی برای مشتریان می باشد. بدون اینکه به پیکره اصلی نرم افزار آسیبی وارد شود . و این به جهت استفاده از تکنولوژیهای بروز استفاده شده در تولید محصولات مهفاست.

 • نرم افزارهای مهفا بر روی چه سیستم عامل هایی کار میکند؟

نرم افزارهای مهفا بر روی تمامی ورژنهای ویندوز قابل نصب و اجرایی می باشند. همچنین پورتال تحت وب مهفا نیز بر روی تمامی مرورگرها قابل اجرا هستند.

 •  برای مشاهده نرم افزارهای مهفا چه امکاناتی فراهم شده است؟

بهترین راه برگزاری جلسه دموی سیستمها با کارشناسان مهفا خواهد بود تا تمامی سوالات، ابهامات یا فرآیندهای کاری مشتری بررسی و ارائه راهکار گردد. لیکن می‌توانید با درخواست از سازمان فروش مهفا ، فیلمهای دموی نرم افزارها را نیز دریافت و مشاهده نمایید.

 • برای راه اندازی سیستمهای مهفا ، چه سرور و با چه مشخصاتی نیاز است ؟

سیستم های مهفا بدلیل حجم بسیار کم و استفاده از تکنولوژی‌های جدید، بر روی یک دستگاه با مشخصات حداقل قابل اجراست و احتیاج به خرید سرور های قدرتمند با هزینه های بالا را ندارد. بدیهی ست که هرچه مشخصات دستگاه بالاتر باشد، بازدهی اجرای نرم افزارها افزایش می یابد.

 •  سیستم های مهفا از چه نوع قفلی استفاده می کند؟

سیستم های مهفا فاقد قفل سخت افزاری و دارای قفل نرم افزاری هوشمند تطبیق پذیر می باشد .

 •  آیا سیستم های مهفا دارای نسخه آزمایشی کوتاه مدت می باشد؟

ما معتقدیم برای بهره گیری از سیستمهای مهفا (و بطور کلی هر سیستم با ابعاد بزرگ) نیاز به آموزش کافی از طریق کارشناسان است و کاربرها در دوره آزمایشی از امکانات و قابلیت های سیستم چندان آگاهی نخواهند داشت. لیکن در صورت اصرار مشتری، راهکارهایی برای این موضوع پیش بینی شده است.

 •    آیا نرم افزارهای مهفا دارای پشتیبانی هستند؟

بله ، نرم افزارهای مهفا بسته به نوع آنها ، دارای شش ماه تا یکسال پشتیبانی رایگان از زمان عقد قرارداد می باشند. 

 • آیا نرم افزارهای مهفا برای تعداد کاربران محدودیت دارد‌؟ و آیا هزینه ای بابت کاربر اضافه دریافت می‌نمایید ؟

خیر . نرم افزارهای مهفا n کاربره هستند و به تعداد نامحدود قابلیت تعریف کاربر دارد. همچنین بر روی نامحدود ایستگاه کاری قابل نصب هستند. و طبیعتا هزینه ای هم دریافت نمی گردد.

 • آیا از نرم افزارهای مهفا می توان برای چند شرکت استفاده نمود؟

بله . سیستمهای مهفا n شرکتی هستند. همچنین امکاناتی نیز درون سیستمها جهت تبادل اطلاعات بین شرکتها یا دریافت گزارشات تلفیقی و مقایسه ایی قرار داده شده است.

 •  سیستم های پشتیبانی مهفا از طریق چه بسترهایی صورت می گیرد؟

پشتیبانی تلفنی، پشتیبانی آنلاین، اعزام کارشناس و پشتیبانی در محل مشتری، پشتیبانی در محل شرکت مهفا، و ارسال تیکت از طریق سایت mahfaco.com .

 • آیا پشتیبانی مهفا محدودیت زمانی دارد؟

خیر ، در تمام هفته کاری و در زمان کاری می توان از خدمات پشتیبانی مهفا استفاده نمود. ضمن اینکه از طریق تلفن همراه مدیر پروژه خود نیز می توانید در ساعات دیگر درخواست پشتیبانی نمایید.

 •  آموزش های سیستم ها پس از عقد قرارداد چگونه صورت می گیرد‌؟

خدمات آموزشی مهفا بصورت نامحدود می باشد . این آموزش ها از طریق واحد آموزش در محل شرکت مهفا ، و از طریق اعزام کارشناس آموزش در محل مشتری صورت می گیرد . 

 •  آیا امکان انتقال اطلاعات از سیستم های فعلی به سیستمهای مهفا وجود دارد ؟

موضوع کانورت اطلاعات وابسته به سیستم های فعلی مشتری می باشد . برای برخی از سیستمها اطلاعات پایه بصورت 100% انتقال می یابد و سایر اطلاعات دیگر نیز با صرف هزینه امکان پذیر می باشد .

 •  آیا خدمات آموزشی و راه اندازی مهفا هزینه دارد ؟

در خصوص برخی از زیر سیستمها بله . برای آگاهی از شرایط و اطلاعات استقرار و پیاده سازی سیستم ها‌ی مهفا به لینک زیر بروید :

استقرار و راه اندازی سیستم ها

پس از این دوره وارد قرارداد پشتیبانی یکساله با مشتری خواهیم شد.

 • آیا نرم افزارهای مهفا پس از نصب و اجرا قابل عودت می باشد‌؟

خیر – نه تنها نرم افزارهای مهفا ، کلیه ی کالاهای نرم افزاری با توجه به ماهیت غیر فیزیکی آن قابل عودت نمی باشد. مگر در شرایط خاص طبق توافق طرفین.

 •  آیا شرایط پرداخت خاصی برای خرید نرم افزارهای مهفا وجود دارد ؟

مطابق با شرایط قرارداد و حجم آن قابل مذاکره خواهد بود .

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :