دلخواه سازی

10 / 10
از 2 کاربر

 

سازمان ها از لحاظ کارکرد و خروجی به دسته های مختلفی تقسیم بندی می شوند . سازمان های تولیدی ، خدماتی ، بازرگانی و ... . هر یک از این سازمان ها نیز با توجه به نوع تولید یا خدمت خود به دسته های مختلف . هریک از این شرکت ها فرایند ها و اخلاق سازمانی خاص خود  را دارا هستند . هر چند در پارامتر های اصلی آن شرکت با یکدیگر مشترک می باشند . بعنوان مثال یک شرکت تولید کننده ی درب و پنجره به لحاظ رفتار های فنی و ساختاری خود با یک شرکت تولید کننده ی مواد شیمیایی متفاوت است . هر چند که در مفاهیم پایه ای تولید شبیه به یکدیگر هستند .

این موضوع باعث می شود که نیاز سازمانهای مختلف به نرم افزارهای یکپارچه ، نیاز های متفاوتی باشد .نرم افزارهای مهفا بدلیل خاصیت پازل گونه ی خود در تولید آن ، قابلیت تغییر شکل و انعطاف پذیری بالایی دارد . به گونه ای که اکثر درخواست های مشتریان ، به شرط منطق و عدم آسیب رسانی به پیکره ی اصلی نرم افزار ، قابل اجرا می باشد .

این شرکت معتقد است  ارائه ی این درخواست ها باعث رشد و ارتقای سیستم های خود می شود . و اتفاقا از مشاورین و فعالان در این حوزه برای این امر مشاوره می گیرد .بدیهی ست اجرای این درخواستها با نظر تیم فنی این شرکت و با توجه به اولویت های اجرای آنها می باشد . به طور کلی یک از اصلی ترین نقاط قوت نرم افزارهای مهفا همین است که: از درخواستهای مشتریان در تغییر سیستم استقبال می کند .

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :